Volkswagen

1966 VW deluxe samba met 21 ruiten

€ 67500

Deel de pagina via:

Volkswagen

1966 VW deluxe samba met 21 ruiten

€ 67500

Deel de pagina via:

Details

Merk
Volkswagen
Model
spijlbus, T1
Carrosserie
samba 21 ruiten, schuifdak, vouwdak
Bouwjaar
1966
Motor
1200
Kleur
L360 Seablue / L680 Cumulus White
Prijs
€67500

1966 VW deluxe samba met 21 ruiten

Te koop: Volkswagen T1 21 Ruiten Samba Deluxe – Bouwjaar 1966

Een klassieke spijlbus samba – klaar voor nieuwe avonturen.

Op 17 maart 1966 rolde deze iconische Volkswagen Samba Deluxe uit de fabriek in Hannover. Zijn eerste bestemming: New York, USA. In 2019 werd deze bus in Pennsylvania gevonden als restauratieproject. De vorige eigenaar heeft hem met zorg, oog voor detail én eigen smaak laten restaureren.

Originele charme, persoonlijk karakter

Deze Samba is professioneel teruggebracht in zijn originele kleurstelling, waardoor hij direct de klassieke uitstraling van de jaren ’60 ademt. Het interieur is stijlvol vernieuwd naar persoonlijke voorkeur, wat deze bus een unieke en eigentijdse twist geeft. Alle deuren sluiten goed en het geheel ziet er bijzonder fraai uit. Uitgevoerd met 6 uitklapraampjes, 9 zitplaatsen, vouwdak, deluxe trim rondom, chromen VW logo, bumper sierlijsten en alle typische deluxe opties. Zie je jezelf al door de Alpen rijden? Dakje open, genietend van het uitzicht!

Documentatie en status

  • USA Title aanwezig
  • Douanedocumenten (invoerrechten betaald)
  • Origineel Volkswagen certificaat

Technisch is de bus nog niet 100% af, maar dat maken wij uiteraard in orde voor aflevering. Zo kunt u zorgeloos de weg op.

Bijzonder aanbod – aantrekkelijke prijs

Deze Samba is aanzienlijk gunstiger geprijsd dan onze andere Samba. Waarom? Het restauratieniveau ligt iets lager en er zijn enkele details die nog aandacht verdienen. Toch staat hier een prachtige klassieker die klaar is om bewonderd te worden – en gereden.

Grijp je kans op een unieke klassieker met karakter. Deze 21-ruiten Samba Deluxe wacht op zijn volgende hoofdstuk – misschien wel met jou achter het stuur.

📍 Kom vrijblijvend bezichtigen of neem contact met ons op voor meer informatie.

Uitgelicht

Contactformulier

Onderwerp: 1966 VW deluxe samba met 21 ruiten

Naam(Vereist)

Gevraagd: Volkswagen en Porsche oldtimers.

Denkt u erover om uw klassieke  Volkswagen of Porsche te verkopen?

Denkt u erover om uw klassieke  Volkswagen of Porsche te verkopen? Bij ons bent u aan het juiste adres. We zijn geïnteresseerd in T1, T2 en T3 busjes en campers en maar ook  in een bril of ovaal kever, 1303, 1302 Kever en bijvoorbeeld ook in een Karmann Ghia. Qua Porsche hebben we vooral interesse in de 914, 365, 911 en 912 modellen. Zowel in de coupe versie als de targa modellen. Voor meer informatie of een kennismaking kunt u mailen naar info@kieftenklok.nl of bellen naar +31 641 845 859.