1977 VW Golf Mk1 “L” in Polar wit

€ 12.500

Deel de pagina via:

1977 VW Golf Mk1 “L” in Polar wit

€ 12.500

Deel de pagina via:

Details

Merk
Model
Carrosserie
n.v.t.
Bouwjaar
1977
Motor
Kleur
Polar wit L90A
Prijs
€ 12.500

1977 VW Golf Mk1 “L” in Polar wit

Volkswagen Golf Mk1 1.7 – 1977 – Polarwit (L90A)

Een echte tijdcapsule uit de jaren zeventig! Deze Belgische Volkswagen Golf Mk1 1.7 uit 1977 verkeert in prachtige, originele staat en is klaar voor nog vele zorgeloze kilometers.

Details & uitvoering
Het gaat om de luxe “L”-uitvoering, herkenbaar aan de comfortabele bekleding en de extra chromen details rondom. De kilometerstand bedraagt 63.000 km – gezien de algehele conditie van de auto zou dat heel goed kunnen kloppen, al kunnen we dit helaas niet met documenten aantonen.

Exterieur & modelkenmerken
Dit is de praktische vijfdeursversie van de allereerste Golf-generatie, nog met de karakteristieke kleine chromen bumpers, chroom spiegels en chroom deurklinken. De auto is ongelast en vertoont enkel wat lichte gebruikssporen – precies wat je mag verwachten van een eerlijke klassieker.

Rijgedrag & beleving
De Golf rijdt heerlijk soepel en accelereert verrassend vlot. Een compacte, lichte en wendbare auto die laat zien waarom de eerste Golf zo’n iconisch model is geworden.

Samenvatting
Bouwjaar: 1977
Kleur: Polarwit (L90A)
Motor: 1.7 liter benzine
Uitvoering: “L” met luxe interieur en chromen details
Kilometerstand: 63.000 km (niet aantoonbaar)
5-deurs, ongelast, originele staat

Een eerlijke, onverprutste klassieker waarin alles op natuurlijke wijze samen oud is geworden – en dat zijn vaak de beste exemplaren. Zulke vroege Golf Mk1’s, zeker in deze staat, zijn inmiddels bijzonder zeldzaam geworden.

Voorzien van Belgische papieren. Nederlands kenteken kan tegen meerprijs verzorgd worden.

Uitgelicht

Contactformulier

Onderwerp: 1977 VW Golf Mk1 “L” in Polar wit

Naam(Vereist)

Gevraagd: Volkswagen en Porsche oldtimers.

Denkt u erover om uw klassieke  Volkswagen of Porsche te verkopen?

Denkt u erover om uw klassieke  Volkswagen of Porsche te verkopen? Bij ons bent u aan het juiste adres. We zijn geïnteresseerd in T1, T2 en T3 busjes en campers en maar ook  in een bril of ovaal kever, 1303, 1302 Kever en bijvoorbeeld ook in een Karmann Ghia. Qua Porsche hebben we vooral interesse in de 914, 365, 911 en 912 modellen. Zowel in de coupe versie als de targa modellen. Voor meer informatie of een kennismaking kunt u mailen naar info@kieftenklok.nl of bellen naar +31 641 845 859.